آخرین خبرها

تندیس آماده

در دنیای تبلیغات امروزی در بسیاری از موارد مشتریان به دنبال تحقق خواسته های خود در کوتاهترین زمان ممکن و با نازلترین قیمت هستند. یکی از مواردی که می تواند در زمره آنها باشد، درخواست ساخت تندیس ویادبود برای اهداء درمراسم ها‌یی نظیر: مراسم تجلیل و گرامیداشت، مسابقات مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی، اختتامیه جشنواره های تئاتر، سینمایی، ورزشی و… انجام می‌شود.

بعضی از مواقع مجریان امر برای تهیه تندیس دارای زمانی محدود و فورس ماژور هستند و یا به دنبال تندیسی با قیمت مناسب می‌گردند، لذا بهترین گزینه ای که می توانیم به آنها پیشنهاد دهیم که هم صرفه اقتصادی دارد و هم در زمان آنها صرفه جویی می‌شود وهمچنین برای تیراژ کم مناسب است، استفاده از تندیس آماده می باشد.

تندیس‌های آماده را می توان بر اساس هر سلیقه‌ای تهیه نمود و این گونه تندیس‌ها معمولا” از جنس‌ پلکسی گلس، مولتی استایل، کریستال، شیشه، چوب و فلز ساخته می‌شوند.

توصیه می‌شود قبل از اقدام به سفارش ساخت و خرید تندیس حتما” از مشاوره رایگان متخصصین گروه تندیس استفاده نمایید.

تندیس آماده

مزایا و معایب

تندیس‌های آماده دارای محاسن و معایب مربوط به خود می اشد که توصیه می‌شود قبل از ارائه هرنوع سفارشی این موارد را مدنظر داشته باشند. 

الف-مزایا: تندیس اماده از مزایای زیادی برخوردار است که مهمترین آنها عبارتند از:

1- در ساخت تندیس آماده به جهت اینکه مراحل مربوط به طراحی و قالب گیری حذف می‌گردد وبه تبع آن زمان هایی که به انجام این امور پرداخته می‌شودنیز حذف می‌گردند لذا تحویل تندیس آماده در کوتاهترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.  به همین دلیل به آنها تندیس فوری نیز گفته می‌شود.

2- این نوع تندیس‌ها به دلیل اینکه مراحل طراحی و قالب گیری ندارد از قیمت پایین تری نسبت به تندیس ‌های سفارشی نیز برخوردار هستند.

3-  باتوجه به اینکه تصویر شکل و حنس اولیه این نوع تندیس‌ها موجود می باشد مشتری نیاز به طراحی و ارائه ایده پیشنهادی نداشته و صرفا” در مدت زمان کوتاه و با مشاهده می تواند تندیس مورد نظر خودرا انتخاب نماید.

ب- معایب: علی رغم اینکه تندیس‌های آماده محاسن زیادی دارند از معایبی نیز برخوردار می باشند که مهمترین آنها موارد زیراست:

1-تندیس‌های آماده دارای انعطاف پذیری کمتری نسبت به تندیس‌های سفارشی می‌باشند چراکه این نوع تندیس‌ها را از قبل آماده کرده‌اند لذا امکان لحاظ کردن موارد سلیقه‌ای و دلخواه در آن وجود ندارد.

2-در پاره‌ای از موارد ممکن است تندیس‌های آماده فاقد تناسب و سنخیت کافی با رویداد مورد نظر مشتریان باشد.

گروه تولیدی تندیس با ساخت و در اختیار داشتن تعداد فراوانی از تندیس‌های آماده سعی کرده است  معایب و کاستی‌ها را رفع نموده و آماده ارائه پیشنهاد تندیس مناسب برای هر مراسم و رویدادی می‌باشد.

سفارش

مشتریانی که به طور عام، معمول و یا اختصاصی به دنبال سفارش و خرید تندیس یا یادبود فوری و آماده می باشند به چند دسته تقسیم می‌شود:

گروه اول کسانی هستند که فرصت و زمان کافی برای ساخت تندیس سفارشی ندارند.

گروه دوم شامل مشتریانی می باشند که تندیس و یادبودی که مد نظر دارند از طراحی سه بعدی سخت و نامتقارنی برخوردار نمی باشد و امکان پیدا کردن نمونه‌ای از تندیس آماده های موجود و نزدیک به سلیقه ایشان وجود دارد.

دسته سوم مربوط به آنهایی است که دارای تعداد سفارش کم می باشند و به همین دلیل استفاده از تندیس آماده در مقایسه با تندیس سفارشی از صرفه اقتصادی مناسبی برخوردار می باشد.

چنانچه تمایل داشته باشید می توانید خرید و ساخت تندیس آماده و فوری مورد نظرتان را به ما بسپارید.

برای این کار لازم است در مرحله اول  به صورت حضوری و یا غیر حضوری ( تماس تلفنی) با کارشناسان متخصص گروه تندیس ارتباط برقرار نمایید. همکاران شرکت نخست به صورت رایگان مشاوره‌های لازم را به همراه معرفی و ارائه چند نمونه از تندیس‌های آماده به شما  و نیز برآورد قیمت آن‌ها انجام می دهند.

در پایان مراحل فوق ودر صورت موافقت ثبت سفارش شما در شرکت آغاز می شود. 

02188842300

02188843200

09122488874

تندیس آماده
تندیس آماده

ساخت

 ساخت هر نوع تندیسی اعم از سفارشی و آماده روش و تکنیک مشابه‌ای دارند و اهم اختلاف آنها در نوع متریال مورد استفاده، طراحی، رنگ، شکل ظاهری می‌باشد.

به طور کلی تندیس‌های آماده اعم دارای دوبخش اصلی بدنه (غالبا” جنس بدنه از پلکسی گلس یا کریستال می باشد) و پایه ( معمولا” جنس پایه از  پلکسی گلس، شیشه‌ای، کریستالی، چوبی و فلزی است) می باشند.

 ساخت بدنه و پایه تندیس آماده به صورت مجزا و جداگانه صورت می گیرد و براساس سلیقه و درخواست مشتری نوع جنس تندیس مشخص می گردد.

پس از اتمام کار انتخاب و ساخت بدنه و پایه تندیس، نوبت به چاپ و حکاکی تصویر و نوشته مورد نظر مشتری به صورت لیزری و…

در پایان بدنه و پایه تندیس را به یکدیگر متصل نموده و آماده تحویل به مشتری می نمایند.

لازم  به ذکر است: انتخاب بدنه تندیس از جنس پلکسی گلس ویا کریستالی در بین مشتریان رایجتر  و پرکاربردتر است.

در گروه تبلیغاتی تندیس تعداد فراوانی طرح برای تندیس آماده در رنگ های متنوع و حجم ، اندازه و کیفیت مختلف وجود دارد که مشتریان محترم می توانند به فراخور سلیقه و رویداد مورد نظر آن را سفارش دهند.

قیمت

قبل از آنکه بخواهید برای سفارش و ساخت تندیس فوری اقدام نمایید توصیه می کنم در ارتباط با قیمت و کیفیت آن با کارشناسان کارآزموده گروه تندیس به صورت رایگان مشاوره نمایید. این کارشناسان سعی می کنند برای آگاهی شما اطلاعات جامعه‌ای از نوع جنس، روش ساخت، قیمت و روش ثبت سفارش به شما ارائه دهند تا مشتریان با نگاهی روشن نسبت به خرید اقدام نمایند.

علی رغم اینکه به طورکلی قیمت تندیس آماده در مقایسه با تندیس سفارشی از قیمت پایین تری برخورداراست(به جهت حذف مراحل طراحی و قالب گیری)، این تندیس ‌ها در مقایسه با تندیس های آماده دیگر نیز دارای قیمت های متفاوتی می باشند. این تفاوت تابع عوامل مختلفی است و براساس نوع سفارش مشتری تعیین می گردد. اهم این  عوامل شامل:

نوع جنس بدنه و پایه تندیس آماده تاثیر زیادی در قیمت تنندیس دارند مسلما” قیمت تندیس پلکسی با تندیس کریستال تفاوت دارد و ارزانتراست.

نوع چاپ و حکاکی نیز دارای اهمیت فراوانی در قیمت تندیس آماده دارد  چرا که اگر نوع چاپ لیزری و سه بعدی باشد درست است که یک جلوه و زیبایی خاصی به تندیس می دهد اما قیمت آن بیشتر خواهد بود.

چناچه تیراژ وتعداد مورد درخواست تندیس آماده زیاد باشد قطعا” هزینه نهایی و خدمات حمل و نقل و چاپ آن کاهش پیدا می کندو قیمت هر تندیس کاهش می یابد.

 

 

تندیس آماده
تندیس آماده